Rusza remont parkingu przy ul. Sienkiewicza w Grudziądzu!

Wkrótce Grudziądz zyska odświeżony parking przy ulicy Sienkiewicza, co jest świetną wiadomością dla tych, którzy regularnie odwiedzają to miejsce. Niestety, zanim to nastąpi, mieszkańcy będą musieli zmierzyć się z pewnymi niedogodnościami. W najbliższym czasie, dokładnie mówiąc już za kilka dni, ruszą prace remontowe, które wprowadzą pewne ograniczenia w korzystaniu z tego obszernego placu, będącego jednym z największych w centrum miasta.

Nie da się ukryć, że stan parkingu pozostawiał wiele do życzenia. Dziury i nierówności na nawierzchni były zmorą dla kierowców, którzy musieli wykazywać się nie lada zręcznością, by uniknąć uszkodzenia pojazdów.

Firma Indigo, która od niedawna zarządza Strefą Płatnego Parkowania w mieście, wzięła na siebie zadanie przeprowadzenia niezbędnych prac. To właśnie oni, po przejęciu obowiązków od City Parking Group, zobowiązani byli do przeprowadzenia remontu, co było jednym z warunków przetargu. Choć jesienią podjęto pierwsze próby prac ziemnych, to jednak prace te zostały wstrzymane.

Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że 25 stycznia parking przejdzie metamorfozę. Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje o konieczności wprowadzenia ograniczeń, które będą miały wpływ na dostępność miejsc parkingowych. Urzędnicy proszą o wyrozumiałość i cierpliwość, obiecując, że efekt końcowy będzie wart chwilowych niedogodności. Po zakończeniu prac, kierowcy będą mogli cieszyć się nowoczesnym i lepiej przystosowanym do ich potrzeb parkingiem, co z pewnością poprawi komfort użytkowania tego miejsca.

Dodaj komentarz